SIA “Madonas namsaimnieks” ir Madonas novada pašvaldības kapitālsabiedrība, kas nodrošina stabilu, drošu, profesionālu un kvalitatīvu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu, plašu un pārskatāmu informācijas sniegšanu, uzkrājumu veidošanu un to ekonomisku izmantošanu.

SIA “Madonas namsaimnieks” ir lielākais daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanas uzņēmums Madonas novadā. SIA “Madonas namsaimnieks” dibināts 1993.gada 13.decembrī un šo gadu laikā ir ieguvis nenovērtējamu pieredzi daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanā.

Uzņēmums sniedz šādus pakalpojumus:

  • namu, nekustamā īpašuma apsaimniekošanu
  • sadzīves nešķiroto un dalīto atkritumu savākšanu
  • lielgabarīta un būvniecības atkritumu konteineru noma un izvešana
  • tehnikas noma.

Uzņēmums veic ēku tehniskā stāvokļa novērtējumu, avārijas situāciju novēršanas darbus. Namu pārvaldnieks konsultē namu apsaimniekošanas jautājumos, pārvalda iedzīvotāju veiktās iemaksas uzkrājumu fondā un ikmēneša maksājumus par dzīvojamās mājas pārvaldīšanu, organizē sapulces, veic dokumentu noformēšanu.

Uzņēmums ir Latvijas namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas (LNPAA) un Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācijas (LASUA) biedrs.

          

Šobrīd uzņēmums apsaimnieko 91 mājas ar kopējo platību 85 988 m2, apkalpojot aptuveni 4000 cilvēku. Visas apsaimniekotās mājas atrodas Madonas novadā.

SIA Madonas namsaimnieks ir noslēdzis līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar 5028 fiziskajām personām un 800 juridiskajām personām.